АФНУ
17
Лет опыта
14
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
13
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
3112
Последний визит на сайт
сегодня
Пріоритети у роботі – безумовна чесність у відносинах з клієнтом, відповідальність за результат, ретельність у підготовці кожного етапу угоди.
Володію високоефективними техніками продажу, успішно веду переговори будь-якого рівня складності.

Продажа квартир (7)

  • 20 000 $
    667 $/м²

    Решетиловская ул. (Маршала Бирюзова), 96

    ПРЕМИУМ Відеотур ГРЛ
    1 комната
    30 / 18 / 6 м²
    этаж 7 из 9
    сегодня
    Браїлки. Продаж 1-но кімнатної квартири на 7-му поверсі 9-ти поверхового цегляного будинку. Загальною площею 30м2. Простора кімнатна майже 18м2. Квартира не кутова. Без балкону. Замінені тільки вікна і сантехнічний стояк. У всьому іншому підготовлена під ремонт. З реальним покупцем торг!
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 75 000 $
    1 667 $/м²

    Монастырская ул., 11

    1 комната
    45 / 17 / 12 м²
    этаж 3 из 9
    2019 год постройки
    сегодня
    Центр міста. Продаж БЕЗ ДОДАТКОВИХ ВИТРАТ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Новобудова. 1-кімнатна реальна квартира в новому будинку. Зручний 3-й поверх Загальна площа — 45 м² Квартира не кутова, дуже тепла та світла. Виконаний сучасний ремонт у світлих тонах Індивідуальне газове опалення. Тепла підлога Продаж з усім, що є в квартирі — меблі та техніка залишаються. Будинок має закриту територію, що забезпечує безпеку та комфорт проживання. Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду. ВСІ ПОСЛУГИ ОПЛАЧУЄ ПРОДАВЕЦЬ (Нотаріальні і ріелторські) Телефонуйте для детальної інформації та перегляду.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 66 500 $
    1 023 $/м²

    Кучеренко ул., 15

    ПРЕМИУМ єВідновлення м-н Браилки
    3 комнаты
    65 / 42 / 7 м²
    этаж 3 из 5
    сегодня
    Продається світла трикімнатна квартира — мікрорайон Браїлки. Розташована на ідеальному 3-му поверсі 5-ти поверхового цегляного будинку. Загальною площею 65 м2 Не кутова! Всі кімнати окремі Основні переваги: • Повністю зроблено капітальний ремонт — від підлоги до стелі. • Замінено все: проводка, труби, стояк, батареї. • Додатково утеплена ззовні. • Продається з меблями та побутовою технікою — можна одразу заїжджати й жити! Район з відмінною інфраструктурою: поруч школа, садочок, магазини, транспорт, зупинка, зелена зона для прогулянок. Телефонуйте — квартира варта вашої уваги! Розглядається продаж по державним програмам, Є-відновлення!
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 63 000 $
    895 $/м²

    Вячеслава Черновола ул., 6

    ПРЕМИУМ Відеотур Центр
    3 комнаты
    70 / 49 / 9 м²
    этаж 3 из 5
    сегодня
    Продаж 3-х кімнатної квартири розташованої на 3-му поверсі 5-ти поверхового цегляного будинку, в центрі Полтави біля Корпусного парку та театру Ляльок. Загальна площа 70м2, не кутова з двостороннім плануванням , забезпечує багато природного світла Просторі кімнати, 2 балкони, окрема гардеробна та зручна кухня 9 м² Все, що потрібно для життя знаходиться в кроковій доступності. Чистий продаж без підбору заміни. Квартира готова до переглядів. Телефонуйте для запису
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 67 000 $
    788 $/м²

    Европейская ул. (Фрунзе), 183

    2 комнаты
    85 / 36 / 16 м²
    этаж 9 из 11
    сегодня
    Продаж просторої двокімнатної квартири в сучасному ЖК "Європейський" Загальна площа 85м2 Висока стеля та панорамні вікна забезпечують природнє освітлення. З кухні та кімнати вихід на просторий балкон-терасу з чудовим краєвидом! Два санвузла. Квартира не кутова! Індивідуальне опалення - встановлений двоконтурний котел! Стан без ремонту, що дає можливість зробити дизайн на свій смак. Зручне розташування - дає зручний доступ до магазинів, шкіл та транспорту Це чудова можливість для тих, хто бажає жити в комфорті та зробити квартиру саме під себе! Телефонуйте, домовимся на перегляд.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 80 000 $
    1 199 $/м²

    Перспективная ул., 1

    2 комнаты
    67 / 35 / 11 м²
    этаж 5 из 9
    сегодня
    Продається затишна 2-кімнатна квартира у мікрорайоні Садовий. Розташована на 5-му поверсі 9-поверхового будинку. Загальна площа — 66,7м² Кімнати окремі Велика кухня — ідеальне місце для родинних вечерь Санвузол роздільний Є окрема кладовка в квартирі — зручно для зберігання речей Чудове планування: світлі кімнати Зроблений ремонт Продається з меблями та технікою — заїжджай і живи! Будинок розташований у зручному районі з розвиненою інфраструктурою — поруч магазини, садочок. Телефонуйте та приходьте на перегляд — квартира вам сподобається!
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 31 000 $
    596 $/м²

    Шведская ул., 10

    єВідновлення Павленки
    3 комнаты
    52 / 37 / 5 м²
    этаж 1 из 1
    сегодня
    Продаж квартири в одноповерховому будинку. Загальна площа: 52 м², Житлова зона: 36,6 м² Кухня-студія + 2 окремі кімнати. Два санвузли. Хороший ремонт Опалення електричне!!! Є можливість підключити газ. Продаж з меблями. Ідеальне розташування: до зупинки транспорту “5 школа” – 2 хвилини пішки Усе необхідне поруч Двір загальний, відокремити неможливо!
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.